قوانین و مقررات

شرایط استفاده از خدمات متن پیش رو توضیحی درباره ی شرایط استفاده از برنامه اردبیت و تمام خدمات و سرویس ‌های ارایه شده از طریق آن منجمله استفاده از وب سایت کارگزاری تبادل اردبیت است. استفاده از خدمات ما، به این معنی است که با این شرایط موافقت کرده‌اید. لطفا برای آشنایی با شرایط استفاده از اردبیت این سند را مطالعه کنید و چنانچه سؤالی برایتان پیش آمد خوشحال می‌ شویم با ما تماس بگیرید.

شرایط لازم محدودیت سنی: برای ایجاد حساب کاربری و استفاده از خدمات خرید از طریق اردبیت محدودیت سنی وجود ندارد اما اگر زیر ۱۸ سال دارید، لطفا از والدین یا قیم قانونی خود بخواهید حساب کاربری ایجاد کنند و بر فعالیت شما نظارت داشته باشند.

نیازمندی‌های اولیه کاربری: برای استفاده از سرویس ‌های ما، به دستگاهی نیاز است که نرم‌افزاری سازگار و دسترسی به اینترنت فعال داشته باشد. این دو عامل بر کیفیت عملکرد و نحوه ارائه سرویس‌ های اردبیت تأثیر می‌گذارند. برای استفاده از سایت کارگزاری تبادل تنها نیاز به دسترسی به اینترنت و یک مرورگر است و خارج از برنامه ی اردبیت نیز می توان از آن بهره برد.

هزینه استفاده: اردبیت برنامه‌ای رایگان است و شما برای نصب و استفاده از این برنامه روی دستگاه خود، متحمل هیچ هزینه‌ای نخواهید شد. اما برای دسترسی به خدمات آن نیاز به اتصال به اینترنت است. به همین دلیل ممکن است شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت از شما بابت استفاده از اینترنت هزینه‌ دریافت کند. برای استفاده از بخش تبادل اردبیت هزینه ای به عنوان هزینه ی کارگزاری از فروشندگان اردبیت دریافت می گردد که با توجه به بازار آن متفاوت است. فروشندگان اردبیت بایستی سهم کارگزاری را نیز هنگام درخواست فروش اردبیت واریز نمایند.

کاربران بین‌المللی: تمامی برنامه‌ های موجود در اردبیت روی سرور هایی در داخل ایران نگهداری می‌شوند. امکان استفاده از این برنامه در خارج از ایران وجود دارد اما تشخیص موانع حقوقی و قانونی استفاده از خدمات بازار در کشورهای دیگر بر عهدهٔ خود کاربر است و اردبیت در این زمینه مسئولیتی ندارد.

ثبت نام کاربر: با توجه به وجود تراکنش مالی جهت خرید و فروش اردبیت، هنگام ثبت نام کاربران می بایستی مشخصات خود را مطابق با مالکیت کارت عابر بانک که معرفی می نمایند وارد کنند. در غیر اینصورت هنگام نقل و انتقال وجه، هیچگونه مسوولیتی بر عهده این شرکت نمی باشد.