راهنمای کاربری

برای ثبات نام در سایت تبدل اردبیت کافیست بر روی دکمه ثبت نام کلیک نموده و اطلاعات هویتی و مالی خود را وارد نمایید. لازم بذکر است که حتما اطلاعات هویتی وارد شده با اطلاعات مالک کارت بانکی که شماره ی آن توسط کاربر وارد می شود یکسان باشد در غیر اینصورت هنگام انجام تراکنش مالی ممکنه است دچار مشکل شویم.

Image

پس از ثبت نام می توان با کلیک بر روی آیکون لاگین به برنامه وارد شده و به تبادل اردبیت پرداخت.


کارگذاری تبادل اردبیت به گونه ای طراحی شده است که کاربران می توانند اردبیت خود را در بسته هایی با حجم مشخص به فروش رسانند. برای این منظور پس از وارد شدن به کارگذاری توسط نام و نام کاربری که در هنگام ثبت نام در سایت مشخص نموده ایم، به بازار مورد نظر رفته و بسته خود را برای فروش معرفی می نماییم. در هر بازار کافیست مبلغ هر بسته را مشخص و اگر نیاز به فروش چند بسته داریم می توانیم تعداد آن را نیز تعیین نماییم.

Image

پس از کلیک بر روی دکمه ثبت درخواست فروش، میزان اردبیتی که بایستی به کارگذاری انتقال دهید توسط سامانه نمایش داده می شود.

Image

در این حالت وضعیت بسته، در وضعیت تایید ارسال اردبیت به سایت قرار می گیرد. برای آگاهی از وضعیت بسته ی خود می توانید بر روی دکمه ی تبادلات کلیک نموده و از وضعیت کلیه بسته های خود با خبر شوید.

Image

لازم است کاربر پس از ارسال اردبیت مورد نیاز، بر روی دکمه تایید ارسال اردبیت کلیک نموده تا مسوول کارگذاری نسبت به چاپ آگهی فروش کاربر اقدام نماید. در غیر اینصورت تا زمان تایید بسته آگهی نخواهد شد. پس از این عمل بسته ی آگهی شده در بازار آن قابل مشاهده خواهد بود.

همانطور که بیان شد کارگذری تبادل به عنوان هزینه، درصدی از اردبیتی که کاربر برای فروش می گذارد را به عنوان کارمزد دریافت می نماید.

این کارمزد برای بازارهای مختلف متفاوت بوده و هرچه بازار بزرگتر می شود میزان کارمزد کمتر می شود. در حال حاضر میزان کارمزد بازارهای تبادل به صورت زیر است

هزینه ی کارمزد بازارهای اردبیت

بازار کارمزد
بازار 10 میلیونی 10 درصد
بازار 20 میلیونی کارمزد 9 درصد
بازار 30 میلیونی کارمزد 8 درصد
بازار 50 میلیونی کارمزد 5 درصد
بازار 100 میلیونی کارمزد 3 درصد